Všechny kategorie
EN

Domů> Proč Sinocare > Novinky

Všechno nejlepší k narozeninám 19th XNUMX. výročí Sinocare

Čas: 2022-04-15 Hity: 27

7. srpna 2021, začátek podzimu, symbol naděje a sklizně plynu, také zahájil tři 19leté narozeniny, tři na sever „sdělením a ctěním slibů, které vás mohou stále milovat“, 19. výročí téma SiQing den ve svém sídle v Changsha, v každé kanceláři je také srdce přátel tři, sledováním živé formy, se všemi třemi er společně trávit kvalitní čas.

Obrázky 1

V 9 hodin ráno začal nezapomenutelný den melodickým zpěvem ústředí a zahraničních kanceláří. Ano, přestože naše hlavní místo bylo v Changsha, přátelé tisíce mil daleko také poslali svá přání k narozeninám Nuo synu! Jejich nadřazený hlas si mě podmaní, nuo syn se rozhodl obrátit se pro tebe!
Blíží se velmi očekávaná aktivita v sídle parku! Obrovské místo zahrnuje mnoho budov a 240 cenných lístků bylo okamžitě vyprodáno! Celou událost sledují profesionální fotografové!
Sledujte, jak mladí muži soutěží ve skupinách, aby našli a posbírali 16 druhů panenek, které představují blahobyt zaměstnanců ukrytý v podlaze! V této hře může každý, kdo se vyfotí se starým zaměstnancem, který do společnosti vstoupil před rokem 2010, okamžitě uplatnit univerzální náhradní kapitolu. .Běžme, spolupracujte, komunikujte a dotýkejte se znovu a znovu a získejte malé štěstí ukryté v podlaze!