Všechny kategorie
EN

Domů> Proč Sinocare > Novinky

Medlab| Sinocare se účastní výstavy s produkty péče o diabetes

Čas: 2022-04-28 Hity: 42

Od 24. do 27. ledna 2022 se Medlab Middle East konal podle plánu ve Světovém obchodním centru v Dubaji, mezinárodní prodejní tým Sinocare a tým indických poboček se zúčastnily Dubaje, aby překonaly pandemii. Jako důležitá součást arabské mezinárodní výstavy lékařského vybavení, Medlab dav prudce stoupal, který přilákal návštěvníky z více než 50 zemí.

Obrázky 22

Společnost Sinocare postavila 36 metrů čtverečních surový vesmírný stánek s tématem „předního světového odborníka na detekci metabolických chorob“ a na výstavu přivezla řadu špičkových produktů, jako jsou multifunkční detekční produkty pro domácí použití. chronická onemocnění jako např monitor hladiny glukózy v krvi, monitor krevních lipidů, monitor kyseliny močové atd., stejně jako profesionální zařízení pro screening chronických onemocnění s názvem iCARE-2100, což je přenosný automatický multifunkční analyzátor. Na této výstavě se s předstihem objevily také nejnovější produkty řady HPALC a přední detektor glukózy a kyseliny močové v krvi SPUG. Vícesériové, multifunkční a vícescénářské produkty společnosti Sinocare pro léčbu chronických onemocnění přispějí k lékařské léčbě v Číně a dokonce i ve světě. Spolupráce ve zdravotnictví může pomoci při samoléčbě chronických onemocnění, jako je cukrovka.
Současná pandemie vůbec neovlivňuje nadšení odborného publika. Tým Sinocare přijal k návštěvě mnoho zákazníků z Afriky, Středního východu a Latinské Ameriky, kteří vysoce ocenili naše multifunkční produkty pro detekci chronických onemocnění, které jsou vhodné i pro domácí použití. Mezitím naše přenosné automatické multifunkční analyzátor iCARE-2100 vzbudil velkou pozornost. Mnoho zákazníků podepsalo zkušební objednávky během výstavy poté, co to zažilo.
Dosud byly produkty Sinocare exportovány do 136 zemí a regionů po celém světě a zámořské podnikání v posledních letech neustále rostlo a postupně posilovalo reputaci "Sinocare" na zámořských trzích. Uvidíme se znovu na Medlabu 2023!