Všechny kategorie
EN

Domů> Proč Sinocare > Novinky

Průkopnický ceremoniál projektu průmyslového parku Sinocare iPOCT

Čas: 2022-04-15 Hity: 24

V lednu 2021 se na místě projektu konal průkopnický ceremoniál pilotového založení projektu Sinocare iPOCT Industrial Park. Jedná se o speciální průmyslový park iPOCT postavený společností Sinocare s investicí 1 miliardy RMB. Plánuje se jeho rozdělení na tři moduly, a to výrobní základnu iCARE, výrobní základnu AGEscan a výrobní základnu CGM. Po dokončení projektu bude realizovat rozsáhlou produkci iCARE a iCGMS, nových produktů vyvinutých společností Sinocare po celém světě, a poskytne komplexnější řešení pro prevenci a léčbu chronických onemocnění.
Since 2016, Sinocare has launched a global business layout, participated in the acquisition of Trividia Health Inc and PTS in the United States, and actively expanded the POCT testing business such as blood lipids and glycosylated hemoglobin. And through the collaborative innovation of research and development at home and abroad, and the integration of global marketing networks, it has entered the leading camp of global měřič glukózy v krvi společnosti.
Nově zahájený projekt průmyslového parku Sinocare iPOCT bude postaven ve třech fázích s předpokládanou dobou výstavby pět let. Po dokončení se odhaduje, že roční hodnota produkce dosáhne 3 miliard, daňový příspěvek se zvýší o více než 200 milionů a bude vytvořeno téměř 2,000 XNUMX pracovních míst. Přispívá k posílení komplexní síly Sinocare a také vnáší impuls do růstu řetězce biomedicíny a zdravotnictví v high-tech zóně Changsha.